Pięć miesięcy przygody z Bepic – Mira Szym

Już dłużej nie mogę nie dzielić się z Wami efektami zażywania elev8 i acceler8. Efekty są widoczne i chcę o tym opowiedzieć.

Piąty miesiąc przygody z Bepic rozpoczęłam w grudniu 2018 roku. Rok ten był dla mnie baaardzo trudnym pod względem zdrowotnym, a wiosna – lato to już było apogeum mojego złego stanu.

Medycyna akademicka niestety oprócz środków przeciwbólowych, antybiotyków i sterydòw nie miała mi nic do zaoferowania (fibromyalgia).

Ostatkiem sił zaczęłam szukać czegoś innego – nie wiedząc nawet czego. Czytałam teksty Jerzego Zięby, dr Rozańskiego itd…

Natknęłam się na filmik w j.rosyjskim o kapsułkach firmy Bepic. Połowy z tego nie zrozumiałam ale poczułam się jakbym pana Boga osobiście poznała,

Maj 2018 – Mira Szym

Powędrowałam na jakąs grupe o zarabianiu i zapytałam o Bepic i otrzymałam wszystkie niezbędne informacje po czym z niecierpliwością czekałam na cud.

I co?

Grudzień 2018

Doczekałam się choć przyznam ze bywa ciężko , ale chodzę , pokonuje coraz dłuższe dystanse, często się uśmiecham bo i coraz częściej mam dni kiedy nic nie boli , odradzam się jak feniks z popiołów.Polecam produkty Bepic wszystkim niedowiarkom , bądźcie kochani systematyczni ,wytrwali to i efekty będą widoczne.

Dostępne kategorie