Zdaniem lekarzy

Hematolog Dilbar Tillaeva wypowiada się na temat wpływu Elev8 na krew

„Jako lekarz wierzę w fakty. Dla tych, którzy nie wierzą tylko słowom, chcę pokazać, jak naprawdę działa ten produkt.

Przetestowałem go na kropli krwi od pacjenta. Jeśli produkt jest dobry, komórki krwi będą działać prawidłowo.

Pacjent ma bardzo gęstą krew, czerwone krwinki są lepkie, a białe nieruchome. Czerwone krwinki sklejają się ze względu na dużą ilość białka i tłuszczu we krwi. Drugim powodem tego stanu rzeczy jest niewystarczające spożycie wody. Z powodu gęstej krwi białe krwinki są zablokowane, a przecież to elementy układu odpornościowego, które są odpowiedzialne za ochronę organizmu. Aby pacjent był zdrowy, krew należy rozcieńczyć, aby czerwone krwinki były oddzielone od siebie, a białe krwinki działały poprawnie.

Wymieszaliśmy niewielką ilość Elev8 w wodzie i dodaliśmy do krwi, aby zobaczyć jak to działa. Komórki krwi natychmiast zaczęły się poruszać, krew upłynniła się. Komórki krwi zmieniły kolor, stały się bardziej czerwone. Ponieważ w Elev8 znajdują się witaminy B1, B12 i cały kompleks minerałów, produkt odżywia i chroni. Funkcje komórek krwi są przywracane. Białe krwinki są cztery razy większe niż czerwone krwinki, czyli tak jak powinno być. Pływają swobodnie i chronią ciało. Czerwone krwinki również wyzdrowiały, stały się zaokrąglone. A to one są odpowiedzialne za transportowanie tlenu i odżywianie tkanek i narządów. Świetny wynik!

Jeśli komórka krwi jest zdrowa, to tkanki też są zdrowe, a zdrowe tkanki – to zdrowe narządy. Gdy narządy są zdrowe, to skóra jest czysta. Dlatego radzę wszystkim, aby stosowali ten produkt – bez względu na to, czy jesteś chory czy nie.

Składniki produktu są bardzo dobrze wchłaniane, nic złego nie może się wydarzyć. Będzie działał tylko na korzyść. Musisz go przyjmować raz dziennie, jedną kapsułkę, przed posiłkami, popijając dużą ilością wody.

Opinia lakarza Muradi Babayev o Elev8

Moje wyniki: Utrata wagi 19-20 kg, odmłodzony o 10 lat, cukier spadł, rozpuszczone kamienie nerkowe i energia przez cały dzień.

DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE?
Dlaczego Elev8 pomaga schudnąć? Istnieje kilka głównych powodów.

ELEV8 DAJE ENERGIĘ
Przede wszystkim kapsułki dają ludziom odwagę, wytrzymałość i zwiększają ich zdolność do pracy. Ludzie zaczynają prowadzićaktywny tryb życia; wracają do treningu fizycznego i sportu. W rezultacie, tracą na wadze. To bardzo proste, ale działa.

ELEV8 POPRAWIA SEN
Już dawno ustalono, że dobry sen prowadzi do utraty wagi. Elev8 pomaga dobrze zasnąć, a tym samym zmniejszać wagę ciała w najbardziej naturalny sposób.
Kapsułki żołądkowo-jelitowe poprawiają funkcję przewodu pokarmowego Większość osób z różnymi zaburzeniami żołądkowo-jelitowymi zwraca uwagę na korzystne działanie kapsułek Elev8.

A co jęsli jesteś bardzo chudy?
Bardzo chudy człowiek może zapytać – co z nim? Czy mogę stosować Elev8?
Możesz, a nawet powinieneś. Prawda jest taka, że Elev8 nie zmniejsza, ale normalizuje wagę. Oznacza to, że osoby z nadwagą stracą, a pacjenci z niedowagą będą przybierać na wadze.
Prawie wszystkie składniki w Elev8 wpływają na normalizację pracy organizmu. A potem masa ciała wraca do normy.
Dlatego jest tak wiele recenzji, w których wiele osób mówi, że schudły, a bardzo szczupłe o tym, że przytyły. Tak właśnie być powinno.