tel. 880 432 777

O Bepic

Głównym celem stworzenia Firmy “Bepic” i kierunku jego działań jest poprawa jakości zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi poprzez włączenie niezbędnych suplementów diety. Zespół “B-Epic” jest liderem branży. Pracując wspólnie, czołowi eksperci naukowi w dziedzinie ochrony zdrowia, dietetycy – poświęcają swój czas na tworzenie najbardziej zaawansowanych produktów dla zdrowego stylu życia. Produkty “Bepic” Elev8 i Acceler8 oparte są na innowacyjnych badaniach, najpotężniejszych i sprawdzonych składnikach uzyskanych przez “B-Epic” z całego świata. Aby zapewnić maksymalną moc, “Bepic” wykorzystuje najbardziej czyste synergicznie kompatybilne składniki, najbardziej sprawdzone przepisy na dietetyczne produkty spożywcze i wykorzystuje najnowszą technologię do wytwarzania Elev 8 i Acceler 8.

Prezesem i dyrektorem generalny firmy B-epic, z ponad 26-letnim doświadczeniem w MLM, Eric Caprarese jest odpowiedzialny za stworzenie jednej z najszybciej rozwijających się firm w ciągu ostatnich pięciu lat … i teraz zamierza to powtórzyć z B- epic. Jest on najbardziej cenionym menedżerem, trenerem, instruktorem i konsultantem w branży marketingu sieciowego. Zmienił światowy pogląd na prowadzenie działalności gospodarczej w domu za pośrednictwem Internetu.

Adres siedziby głównej:
33160, North Miami Beach, Floryda, USA.
Pełna nazwa : R & D Global DBA B-Epic.
Strona internetowa: bepic.com.
e-mail: support@bepic.com.
Przewodniczący: Eric Caprarese (Eric Caprarese).
Rok założenia: 2016
Partnerzy: 5 Star Labs (Texas, USA) – opracowywanie i testowanie leków

BEpic – firma handlowa zajmująca się wyłącznie sprzedażą produktów. Deweloperem preparatów Elev8 , Acceler8 i innych jest jej siostrzana firma “5 Star Labs” . Obie firmy mają wspólnego właściciela, a prezesem jest Eric Caprarese.

Strona internetowa: http://5starlabs.usTelefon: +1 972 638 8525  Adres laboratorium: 3000 Skyway Circle North Irving, TX 75038, USA (obszar Dallas, Texas, USA)